HALMSTAD

PS Olje AB
Oljevägen, 302 50 Halmstad

Telefon: 035–19 19 19
E-post: info@psolje.se
Org. nr.: 556615-4489

LJUNGBY

PS Olje AB / Oljetjänst 
Långgatan 17, 341 32 Ljungby

Telefon: 0372–821 00
E-post: ljungby@psolje.se
Org. nr.: 556615-4489

KARLSKRONA

PS Olje AB / Energi & Värme
Silvervägen 10, 371 50 Karlskrona

Telefon: 0455–269 00
E-post: karlskrona@psolje.se
Org. nr.: 556615-4489

KALMAR

PS Olje AB / Bo Alvarsson Oljor
Tjärhovet, 392 31 Kalmar

Telefon: 0480–195 25
E-post: kalmar@psolje.se
Org. nr.: 556615-4489

HALMSTAD

Magnus Sjöö

Magnus Sjöö

VD

Tel: 035 - 19 19 13
magnus@psolje.se

Martin Svensson

Martin Svensson

Platschef Halmstad

Tel: 035 - 19 19 12
martin@psolje.se

Björn Lindén

Björn Lindén

Distriktssäljare - Väst

Tel: 035 - 19 19 18
bjorn@psolje.se

Andreas Nilsson

Andreas Nilsson

Smörjmedelsansvarig Halmstad

Tel: 035 - 19 19 15
andreas@psolje.se

Benny Nygårds

Benny Nygårds

Försäljning Smöjmedel & Kem

Tel: 035 - 19 19 23
benny@psolje.se

Martin Lundgren

Martin Lundgren

Transportplanering & Lager

Tel: 035 - 19 19 17
martin.l@psolje.se

Anders Sjöstrand

Anders Sjöstrand

Drift- & Projektansvarig Station

Tel: 035 - 19 19 20
anders@psolje.se

Lars Callingsjö

Lars Callingsjö

Etableringsansvarig Station

Tel: 035 - 19 19 16
lars@psolje.se

Linda Sjöö

Linda Sjöö

Ekonomichef

Tel: 035 - 19 19 11
linda@psolje.se

Kristine Englund

Kristine Englund

Ekonomi & Administration

Tel: 035 - 19 19 14
kristine@psolje.se

Annica Wikingsson

Annica Wikingsson

Ekonomi & Administration

Tel: 035 - 19 19 22
annica@psolje.se

Mats Fredriksson

Mats Fredriksson

Controller

Tel: 035 - 19 19 21
mats@psolje.se

LJUNGBY

Andreas Linné

Andreas Linné

Platschef Ljungby / Distriktssäljare Mitt

Tel: 0372 - 76 19 24
andreas.l@psolje.se

Tommy Carlsson

Tommy Carlsson

Smörjmedelsansvarig Ljungby

Tel: 0372 - 76 19 22
tommy@psolje.se

Simon Karlsson

Simon Karlsson

Transportplanering & Försäljning

Tel: 0372 - 76 19 25
simon@psolje.se

Bosse Heurlin

Bosse Heurlin

Lager & Anläggningar

Tel: 070 - 318 47 00
ljungby@psolje.se

KARLSKRONA

Fredrik Olausson

Fredrik Olausson

Platschef Karlskrona

Tel: 0455 - 350 365
fredrik@psolje.se

Viktor Ahlström

Viktor Ahlström

Distriktsäljare Öst

Tel: 0455 - 350 363
viktor@psolje.se

Niclas Jönsson

Niclas Jönsson

Försäljning & Smörjmedelansvarig Karlskrona

Tel: 0455 - 350 362
niclas@psolje.se

Rose-Marie Holmberg

Rose-Marie Holmberg

Ekonomi & Administration

Tel: 0455 - 350 364
rosa@psolje.se

Michael Erlandsson

Michael Erlandsson

Affärsutveckling

Tel: 0455 - 350 361
michael@psolje.se

KALMAR

Bo Alvarsson

Bo Alvarsson

Platschef Kalmar

Tel: 0480 - 46 36 68
bosse@psolje.se

Erika Alvarsson

Erika Alvarsson

Ekonomi & Administration

Tel: 0480 - 195 25
kalmar@psolje.se

Viktor Ahlström

Viktor Ahlström

Distriktsäljare Öst

Tel: 0455 - 350 363
viktor@psolje.se

Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse på vår webbplats.
Läs mer om hur vi hanterar GDPR